День першокурсника на факультеті обліку і аудиту

Першовересень вкотре ступив на поріг Тернопільського національного економічного університету.

Майдан знань вищого навчального закладу зібрав чисельну університетську родину, цікавих першокурсників, професорсько-викладацький колектив, молодь і почесних гостей свята. З теплими словами вітань до присутніх звернувся ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Також з привітання до студентів та присутніх звернулись – голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Степанович Барна та мер міста Тернополя Сергій Віталійович Надал.

Привітати університетську родину також завітали гості – начальник Управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Зіновіївна Хома і начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Валентинівна Антонович.

Поблагословили університетську родину на успішний навчальний рік Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор і парох церкви святого Пантелеймона отець Василь Чамарник.

Найтрепетнішим моментом свята стало прощання студентів-першокурсників із дитинством. Пісенні композиції усім дарували гурт «Струни серця», Зоряна Вовк, заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда, солісти ансамблю пісні і танцю Міністерства надзвичайних ситуацій України Василь Волощук та Олена Радул.

Після урочистої посвяти в студенти в корпусі № 2 відбулася організаційна зустріч студентів-першокурсників факультету обліку і аудиту з викладачами та наставниками. На зустріч, окрім студентів, завітали також і батьки.

Зі щирими вітальними словами до присутніх звернулася декан факультету обліку і аудиту к.е.н.,доцент Панасюк Валентина Миколаївна, яка зазначила, що студенти-першокурсники стали частиною найвідомішого та престижнішого економічного університету України, адже саме тут вже протягом більше ніж 50 років народжуються та реалізуються ідеї та плани, що змінюють економіку країни.

Крім цього, студентів познайомили з заступником декана, завідувачами випускових кафедр, методистами та кураторами груп.

Декан факультету обліку і аудиту Панасюк В.М. вручила кожному першокурснику залікову книжку та шоколадну монетку з логотипом ТНЕУ.

В кінці зустрічі адміністрація факультету та студенти поставили квіти до меморіальної дошки колишнього студента факультету Гарматія Володимира, який загинув під час бойових дій в зоні АТО.