Флешмоб факультету обліку і аудиту до Міжнародного дня вишиванки

Сьогодні, 17 травня, з нагоди Міжнародного дня вишиванки колектив факультету обліку і аудиту разом із студентами  провели патріотичний флешмоб у вишиванках. Карту України було створено викладачами кафедри обліку у виробничій сфері, кафедри аудиту, ревізії та аналізу та кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, а студенти вишикувались  у формі абревіатури факультету обліку і аудиту «ФОА».

«Вишита сорочка в Україні з давніх-давен вважається оберегом і є символом здоров’я, добробуту,  родинного затишку, кохання та щасливої долі. Сорочка вишита хрестиком захищає людину від усього лихого. Всеукраїнський день вишиванки – це свято, яке сприяє відродженню народних традицій та звичаїв. З цієї нагоди колектив факультету обліку і аудиту разом із студентами провели флешмоб у вишиванках й продемонструвати свою патріотичність та історичну єдність з українцями з різних кутків країни та світу», – повідомила Валентина Миколаївна.

Студенти флешмобу зазначили, що вишиванка кожного з них є оригінальною та характеризує певний регіон України.

Учасниками флешмобу також були голова Державної казначейської служби України Тетяна Ярославівна Слюз та ректор ТНЕУ  Андрій Ігорович Крисоватий. У тренінг студії факультету обліку і аудиту професорсько-викладацькі колективи факультету обліку і аудиту та факультету фінансів поспілкувалися  з головою Державної казначейської служби України та обговорили дискусійні напрями діяльності ДКСУ.

Своїм прикладом учасники флешмобу продемонстрували, що вишиванка – колоритне та сучасне вбрання, коріння якого сягає глибокої давнини.