ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Організація і методика аудиту»

Вперше на базі Миколаївського національного аграрного університету проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту». Цього року науковий захід відбувся 25-27 квітня у три тури (тестування, теоретичний, презентаційний). Відкрив науковий захід перший проректор Миколаївського НАУ Дмитро Володимирович Бабенко. На відкритті Олімпіади був присутній член комісії із зв`язків з громадськістю та з інформаційного забезпечення Спілки аудиторів України Хуторний Дмитро Володимирович.

В олімпіаді взяли участь 147 студентів із 56 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації. Представниками Тернопільського національного економічного університету були студентка факультету обліку і аудиту групи ОПДм-11 Петрущак Софія Мирославівна та студентка групи ОЕЕм-11 Лукинів Зоряна Володимирівна.

Однією з переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації стала також студентка факультету обліку і аудиту групи ОПДм-11 Петрущак Софія Мирославівна, яка отримала диплом ІІІ ступеня.

Нагороджена спеціальним дипломом Лукинів Зоряна Володимирівна, – За професійний скептицизм на підставі рішення Спілки аудиторів України.

Професорсько-викладацький колектив кафедри обліку у виробничій сфері вітає переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та бажає нових здобутків і перемог!