Обговорення кандидатської дисертації аспірантки Порохнавець Яни Августинівни на тему: «Облік і контроль використання природних ресурсів»

12 квітня 2018 року на засіданні кафедри обліку у виробничій сфері відбулося обговорення кандидатської дисертації аспірантки Порохнавець Яни Августинівни на тему: «Облік і контроль використання природних ресурсів», науковий керівник д. е. н., професор Крупка Ярослав Дмитрович. Рецензентами даної дисертації виступили д. е. н., професор Дерій В. А. та  к. е. н., доценти Починок Н. В. та Денчук П. Н. За результатами захисту професорсько-викладацьким складом кафедри ухвалено рішення рекомендувати дисертацію аспірантки Порохнавець Яни Августинівни на тему: «Облік і контроль використання природних ресурсів» до міжкафедрального семінару за умови врахування рекомендацій рецензентів.