ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ З УНІВЕРСИТЕТУ ГРЕНОБЛЬ-АЛЬПИ (ФРАНЦІЯ)

З метою ефективного обміну досвідом, науковими напрацюваннями, налагодження дієвої співпраці між професорсько-викладацьким колективом кафедри обліку у виробничій сфері факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету та Університетом Гренобль-Альпи (Франція) за підтримки ректора ТНЕУ професора Андрія Крисоватого 11 грудня 2017 року о 12.00 год. в залі засідань ректорату відбулася лекція в онлайн-режимі на тему: «An alternative to financial regulation: Financial stability as apublic good» професора Faruk ULGEN (Grenoble Faculty of Economics -University Grenoble Alpes).

У відеоконференції взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Монастирський, проректор з наукової роботи Зеновій Задорожний, декан факультету обліку і аудиту Валентина Панасюк, в. о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері Наталія Починок, професорсько-викладацький колектив кафедри обліку у виробничій сфері, бакалаври та магістри факультету обліку і аудиту. Учасники взяли активну участь в обговоренні лекції.

Контактною особою відеоконференції виступила к. е. н., викладач кафедри обліку у виробничій сфері Світлана Галещук. Модератором відеоконференції виступила в. о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері Наталія Починок.

Учасники відеоконференції домовилися про продовження співпраці між університетами в науковій, навчальній та інших сферах діяльності.
Очікуємо нових заходів!!!