Семінар-практикум “Інвестиційний клімат в Україні та проблеми інформаційного забезпечення”

12 вересня 2018 року в тренінг-студії факультету обліку і аудиту відбувся семінар-практикум на тему: “Інвестиційний клімат в Україні та проблеми інформаційного забезпечення”, підготовлений д. е. н., професором Крупкою Ярославом Дмитровичем.

В процесі проведення семінару-тренінгу були розглянуті цікаві питання стосовно інвестиційного клімату в Україні, покращення інформаційного забезпечення з метою оцінки інвестиційної привабливості окремих підприємств, галузей економіки загалом.

Д. е. н., професор  кафедри обліку у виробничій сфері навів статистичні дані стосовно обсягів і структури іноземних та вітчизняних інвестицій, окреслив позитивні та негативні сторони з розвитку інвестиційної інфраструктури, обліково-аналітичному забезпеченні інвестиційних процесів. Було висловлено різні думки стосовно інвестиційного клімату вироблення критеріїв інтегрованої оцінки інвестиційної привабливості підприємств та окремих процесів.

Дискусію викликали питання рейдерства в інвестиційній сфері, застосування тих чи інших методів оцінки та обліку інвестиційних проектів.