Тренінг з використання програмного забезпечення «M.E.Doc»

У рамках взаємодії кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності факультету обліку і аудиту ТНЕУ, Центру практичної бухгалтерії та компанії «SoftSvit» (м. Тернопіль) було проведено тренінг для студентів факультету з використання програмного забезпечення «M.E.Doc». Особливістю даного тренінгу було те, що лекторами були практикуючі фахівці офіційного представника розробника  компанії «SoftSvit», що дозволило студентам вільно ставили будь-які запитання щодо всіх ланок повного процесу е-документообміну, який забезпечує програма «M.E.Doc». Під час тренінгу студенти мали можливість спробувати себе в якості контрагентів, які обмінювалися первинними документами, створювали документи в електронному вигляді, підписували документи електронним цифровим підписами, відправляли їх, тощо. Також були розглянуті інші особливості  програми.

Вищенаведений тренінг дасть можливість підготуватися і пройти належним чином тестування на сертифікат  зі знання програмного забезпечення «M.E.Doc».