Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2018-2019 н. р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28 листопада 2018 року № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році», наказу ректора ТНЕУ від 11 грудня 2018 року № 918 «Про проведення в ТНЕУ першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році», та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 28 грудня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».
У заході взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів факультету обліку і аудиту ТНЕУ.
Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». При виконанні завдань учасники користувалися програмою для комп’ютерного тестування MyTest.
Переможцями олімпіади стали:
І місце – Джерелейко Юлія студентка групи ОДС-41
ІІ місце – Кисільчук Іванна студентка групи ОПД-41
ІІІ місце – Мельник Марина та Купер Марія студенти групи ОПД-41

Крім цього оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:
Тусик Христини студентки групи ОДС-41
Гураль Христини студентки групи ОДС-41
Бригідер Марії студентки групи ОДС-41
Дацюк Антоніни студентки групи ОДС-41
Данилюк Софії студентки групи ОАБм-11
Дмитрук Діани студентки групи ОДС-41
Щирби Марії студентки групи ОДС-41
Сланецької Світлани студентки групи ОДС-41

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» відбудеться 17-19 квітня 2019 р. у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.