Засідання робочої групи СНЦ на тему: «Проблеми обліку нематеріальних активів: вітчизняний та зарубіжний досвід»

14 березня 2019 р. в тренінг-студії факультету обліку і аудиту відбулося засідання студентського наукового центру кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності. Модератором круглого столу виступила к. е.н., доцент Зарудна Н. Я.
Мета проведення круглого столу – розгляд актуальних та проблемних питань з організації обліку нематеріальних активів у вітчизняній та зарубіжній практиці.
З доповідями виступили:
1. Юліана Вдовіна, тема доповіді: «Облік витрат на бренди»
2. Іванка Кисільчук, тема доповіді: «Облік та оцінка криптовалюти як нематеріального активу: вітчизняний та зарубіжний досвід»
3. Лідія Николин, тема доповіді: «Облік програмного забезпечення підприємства»
4. Роман Депутат, тема доповіді: «Облік витрат здійснених за право користування землею як нематеріальним активом»
Доповідачами проаналізовано актуальні проблеми обліку нематеріальних активів, обґрунтовано необхідність оптимізації облікових процесів, запропоновано аспекти удосконалення обліку нематеріальних активів.
Розглянуті теми викликали жваве обговорення між викладачами та студентами.