Актуальні питання подання звітності до контролюючих органів з допомогою програмного забезпечення “М. Е. Doc”

20 березня 2019 року відбулася зустріч з директором товариства “Софт Світ” Степанюком Сергієм Богдановичем, який розповів про переваги використання програмного забезпечення “М. Е. Doc” при поданні звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.
Як було зазначено Сергієм Богдановичем, програмне забезпечення “М. Е. Doc” дає можливість складати різні типи електронних документів (актів, податкових накладних, рахунків), а також проводити їх обмін між підприємствами, подавати до контролюючих органів. Програма є повністю сумісна із законодавством України у сфері податкового кодексу, тобто останні зміни в законодавстві швидко оновлюються до актуальної інформації. “М. Е. Doc” характеризується високою продуктивністю, доступністю, що дозволяє вирішувати різні бухгалтерські питання. Близько 80% підприємств України використовують програмне забезпечення “М. Е. Doc”.
Директор товариства “Софт Світ” наголосив студентам про необхідність вивчення бухгалтерського обліку та ІТ-технологій суміжно.
Студенти та викладачі взяли активну участь в обговоренні особливостей програмного забезпечення “М. Е. Doc” та чекають на нові цікаві зустрічі з директором товариства “Софт Світ” Степанюком Сергієм Богдановичем з питань програмних продуктів, пов’язаних з організацією та веденням бухгалтерського обліку.
Координатор зустрічі – к. е. н., доцент Зарудна Н. Я.